SİNEMANIN ANA MERKEZİ
OO KİMLER GELMİŞ

Lütfen giriş yapınız yada üye olunuz.Umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz..
SİNEMANIN ANA MERKEZİ
OO KİMLER GELMİŞ

Lütfen giriş yapınız yada üye olunuz.Umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz..
SİNEMANIN ANA MERKEZİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİNEMANIN ANA MERKEZİ

Online film izle, online sinema izle,Tek link oyun indir,full program indir,Süper kalite lig tv izle,

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part

YazarMesaj
ülken
SÜPER MODARATÖR
SÜPER MODARATÖR

AKTİFLİK :
Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part Right_bar_bleue

Rep puanı : 630

Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part Empty
MesajKonu: Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part   Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 6:00 pm

Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |Size:666 Mb
[RS.COM | SHAREBASE.TO]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SHINY SP3 2009
(SHINY XP 2009 - ESAKA)
Tam Güncel:MSDN SP3+Nisan 2009 güncellemeleri,IE8,DX9(Mart 2009) ve WMP11 ile tam güncel bir XP'dir.
Orjinallik doğrulamasından geçer : En son kırılmış WGA entegredir.Volume Lisans Key girilmiştir.(v2c47... değil.)
SATA sabit diskli bilgisayarlara XP kurma derdine son : SHINY XP güncel (Ocak 2009) SATA sürücülerini içerir.Birçok anakart modeli için tümleşik destek bulunmaktadır.
XP için optimizasyon, kullanışlılık ve hız ayarları, aşırıya kaçmadan, temel olarak yapılmıştır.
Internet Explorer 8 (Ayarlı ve güncel)
Media Player 11 (Ayarlı ve Güncel)
Çeşitli şık temalar ve duvarkağıtları + Fare imleçleri.
NOT: Temalar sistemi kasmaz normal msstyle ve theme dosyalarıdır.
Görsel XP'lerde belirttiğim gibi ayrıca tüm sistem ikonları değiştirilmiştir. Bu da direk değişim yapıldığı için kaynak harcamaz.

Şimdi gelin SHINY SP3 2009'un ekran görüntülerine bakalım

Silinen bileşenler:
(Evet topu topu bu kadar şey.)
Neredeyse hiçbir bileşen silmedim, herşey olduğu gibi. Gerçek anlamda gereksiz ve pasif olanları sildim sadece;
MSN Explorer (Gereksiz ve kullanılmayan bir bileşen, etkisi yok..)
Arama Asistanı (Sevimsiz arama köpeği..)
Tur (7-8 senedir XP'yi tanıyoruz, Tur atmaya gerek yok..)
Indeksleme Servisi (XP'yi yoran en önemli faktör, gereksiz.. Hızlı arama için onca başarılı program varken..)
Sadece Uzakdoğu Dilleri ( Diller tamamen gereksiz denir ama aslında öyle sayılmaz, zaten en çok yeri kaplayan uzakdoğu dillerini silmek yeterli)
''Klavye desteklerinin hiçbiri silinmedi ve diğer diller de silinmedi.''

Not:Bu modifiye işletim sistemini hazırlayan:emre90

Full Download rapidshare linkleri
Part Size:200 Mb

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sharebase linkleri

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Size:666 Mb

Benim notum:Sistemı ben denemedım fakat %100 çalıstıgının garantısını verebılırm.Kurulum için indirdiginiz dosyalardan çıkan SHINY_2009.iso dosyasını nero vasıtasıyla kalıbı dıske yazdırarak cd ye çekın ve kurluma başlayın...

By UpLoAdeT ÜlK€N

Shiny Sp3 2009 V1 |Orjinal + SP3 (güncel) TR|FuLL |[RS.COM | SHAREBASE.TO]3 Part
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orjinal XP Temaları 2008
» Trainz Simulator 2010: Engineers Edition - 2009 - Full
» Windows XP PowerPack 2009+Full Driver and Program Tek Link
» ..::Windows PremiumXP 2009 Sp3 Full Tr Drivers+Programs {MSDN}[*ηobody2●9™öZeL*]::..
» Msn 9.0 türkçe full + Msn Plus Full + Çoklu msn yama (setupsuz)